Jak oszczędzić na imprezie integracyjnej?

Urzędy skarbowe uważnie kontrolują rachunki i środki finansowe, jakie przedsiębiorcy muszą wydawać na wyjazdy integracyjne, zabawy w plenerze, bankiety, delegacje, konferencje czy szkolenia. Nieważne, że fiskus próbuje zawsze się czegoś „uczepić”, pracodawcy nie rezygnują z takich inwestycji w swoich pracowników. To właśnie tego typu imprezy budują więzi między pracownikami, rozwijają kreatywność wśród załogi i pomagają rozwiązywać wszelkie problemy służbowe.
Mnóstwo firm chętnie wybiera imprezy integracyjne, jako przyjemne spotkania służbowe czy biznesowe. Poza pracownikami i przełożonymi, zaprasza się więc często grupę innych interesariuszy, jak konkurencja branżowa, klienci czy inne, współpracujące z nami firmy.
pieniądze
Przede wszystkim, wyjazdy takie pozwalają na spełnienie następujących zadań:
- zmotywowanie i ekstra profit dla całego zespołu,
- nawiązywanie relacji pomiędzy personelem,
- zaprezentowanie grupom odbiorców firmy, jej misji, a także tego czym się zajmuje, dlatego nie zabraknie najnowszej oferty i możliwości nawiązywania całkiem nowych kontaktów biznesowych,
- poznanie innych współpracowników firmy.

Ze względu na fakt, że jakiekolwiek przyjęcia sporo kosztują, warto zdecydować się na samodzielne przygotowanie takiej imprezy organizacyjnej, by na niej nieco zaoszczędzić. Trzeba jednak pamiętać, że powinniśmy przewidzieć różne scenariusze, niejednokrotnie bardzo trudne, ponieważ zawsze mogą okazać się nieprzewidziane okoliczności, które zepsują imprezę.

Dobry organizator to taki, który pamięta o:
- wygodnej lokalizacji, która pomieści wszystkich gości,
- posiłkach i napojach, a więc dobrym cateringu,
- oprawie muzycznej, odpowiadającej wszystkim przybyłym,
- dobrze dopasowanym rozkładzie zajęć, w którym nie zabraknie rozrywki.

 

Autorzy portalu

logo-footer

Informacje i wskazówki na temat team buildingu w firmie oraz tego jak, gdzie, kiedy i po co organizować imprezy integracyjne dla pracowników. Zapraszamy do lektury! 

Często czytane

Atrakcje imprez firmowych
O czym pamiętać przy organizacji imprez?
Integracja zespołu to ciężka praca

Jak zorganizować świetną imprezę firmową?
Jak oszczędzić na imprezie integracyjnej?
Co zrobić, by stworzyć świetny zespół?
© Copyright youplay.pl All Rights Reserved.